Výběrové řízení na pozici průvodce/průvodkyně na SZ Jánský Vrch v Javorníku

Do našeho malého zámeckého týmu hledáme posilu na pozici průvodce/průvodkyně

Pracovní náplň

  • provázení skupin návštěvníků, školních skupin
  • organizování návštěvnického provozu, vyřizování rezervací
  • podávání informací návštěvníkům
  • pomoc s organizací a realizací kulturních akcí pro veřejnost
  • prodej vstupenek a suvenýrů
  • mimo návštěvnickou sezónu podílení se na dalším chodu správy zámku
  • zajišťovaní ubytovacích služeb

Požadujeme

  • VŠ nebo střední vzdělání s maturitou
  • pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • výbornou znalost českého jazyka, plynulý mluvený projev
  • znalost cizího jazyka (AJ, PL – základní komunikace na pokladně), plynulý projev výhodou (schopnost v cizím jazyce provázet)
  • možnost práce o víkendech a svátcích
  • pozitivní vztah k památkám a kulturním dědictví

Nabízíme

  • práci na HPP se smlouvou na dobu určitou v délce trvání 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění (8 platová třída, úvazek 0,75 - 1)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • různorodou práci v malém přátelském kolektivu

Strukturovaný životopis zasílejte na email: danielova.katerina@npu.cz

S dotazy se obracejte na kastelánku SZ Jánský Vrch Kateřinu Danielovou: tel.:+420 602 951 712

Správa zámku si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.