Interní auditor

Národní památkový ústav je vysoce odbornou a prestižní výzkumnou státní institucí, která má jedinečné poslání v oblasti ochrany a prezentace kulturního dědictví České republiky. Pro generální ředitelství v Praze hledáme do stabilního týmu posilu - kolegu nebo kolegyni pro zajímavou a prestižní práci při rozvoji památkové informatiky na pozici: interní auditor.

Pracovní náplň:

  • Vykonává auditní činnost s celorepublikovou působností (státní hrady a zámky, ostatní pracoviště Národního památkového ústavu).
  • Kontroluje dodržování zákonů, předpisů a vnitřních norem NPÚ.
  • Provádí dílčí a analytické práce pro výkon interního auditu.
  • Provádí přezkoumávání a vyhodnocování operací a vnitřního kontrolního systému.
  • Stanovuje zaměření kontrolní činnosti dle jednotlivých rizikových oblastí činnosti organizace.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo právního zaměření.
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office).
  • Samostatnost, pečlivost, důslednost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Vzhledem k působnosti v celé ČR ochotu podstupovat pracovní cesty.

Nabízíme:

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace.
  • Práci na plný úvazek.
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
  • Pružnou pracovní dobou.
  • Pracoviště v historickém centru Prahy.
  • Dovolenou 5 pracovních týdnů.
  • 3 dny indispozičního volna.
  • Příspěvek na stravování.
  • Volné vstupy na hrady a zámky ve správě Národního památkového ústavu i pro rodinné příslušníky.
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Platové zařazení v 11. třídě (dle NV č. 341/2017 Sb.).

Nástup: 1. 10. 2024 nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj profesní životopis a motivační dopis nejpozději do 9. 8. 2024 na emailovou adresu: korejsova.ingeborg@npu.cz.

NPÚ si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.