Provozář/ka na státním zámku Mnichovo Hradiště

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, hledá kandidáta/tku na pozici provozář/ka na státním zámku Mnichovo Hradiště

Pracovní náplň:

  • drobné údržbové práce v areálu památkového objektu (zednické, zámečnické, natěračské, malířské práce a drobné opravy)
  • práce se svěřenou technikou a mechanizací včetně její pravidelné údržby
  • zahradnické práce (sečení trávníků a údržba dřevin)
  • údržba a úklid komunikací v areálu zámku
  • kontrola stavu spravovaných nemovitostí
  • spolupráce při úklidu
  • spolupráce při pořádání a zajišťování kulturních akcí

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • manuální zručnost
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • zkušenosti s návštěvnickým provozem

Nabízíme:

  • práci v atraktivním prostředí kulturní památky
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., 4. platová třída, stupeň dle délky praxe
  • rozsah úvazku 0,85
  • pět týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nástup: v průběhu ledna 2023

Místo výkonu práce: státní zámek Mnichovo Hradiště

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 5. prosince 2022 na e-mail: mnichovohradiste@npu.cz

Vybraní uchazeči obdrží pozvánku na osobní pohovor.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto vypsané výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.