Kočí na zámku Veltrusy

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, hledá kandidáta/tku na pozici: Kočí – státní zámek Veltrusy

Pracovní náplň:

  • kočírování spřežení chladnokrevných koní s povozem pro 12 osob
  • víkendová přeprava turistů dle rozpisu cest a jízdního řádu
  • na objednávku projížďky svatebčanů v historickém kočáru

Požadujeme:

  • zkušenosti s prací kočího min. 2 roky
  • spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
  • časová flexibilita – práce i o víkendech a svátcích

Nabízíme:

  • práci v atraktivním prostředí kulturní památky
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • spolupráce na dohodu o provedení práce do 31. srpna 2023
  • finanční ohodnocení 140 Kč / hod.
  • nekonfliktní koně, rovinatý terén
  • možnost setkání s koňmi a seznámení se s prostředím po předchozí domluvě

Nástup: nejpozději od července 2023 (červen 2023 zácvik)

Místo výkonu práce: státní zámek Veltrusy

Motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce zasílejte nejpozději do 1. června 2023 na e-mail: veltrusy@npu.cz

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto vypsané výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.