Investiční referent/ka - ÚPS Sychrov

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice „investiční referent/referentka“ pro vybrané objekty ve správě územní památkové správy na Sychrově.

Místo výkonu:

  • region Královéhradecko  / Pardubicko / Liberecko (po dohodě)

Pracovní náplň:

  • Koordinace přípravy a realizace investic v rámci obnovy a údržby nemovitého majetku – památkových objektů  ve správě NPÚ, územní památkové správy na Sychrově. Koordinace finančního zajišťování investic, včetně podkladů pro jejich vyúčtování
  • Koordinace projektové, technické a provozní přípravy
  • Zajišťování podkladů nutných k realizaci jednotlivých akcí – zejména investičních záměrů, studií proveditelnosti, podkladů pro rozhodnutí souvisejících s řízením dle Stavebního zákona a Památkového zákona
  • Zpracování podkladů pro výběrová řízení v rámci realizace akcí obnovy památkových objektů
  • Ve spolupráci se správci objektů – kastelány – zpracování koncepce údržby a obnovy památkových objektů a stanovení priorit jednotlivých akcí
  • Konzultace akcí s příslušnými památkovými garanty a specialisty při přípravě jednotlivých projektů
  • Zpracování žádostí o čerpání finančních prostředků ze státního rozpočtu, případně z ostatních zdrojů v rámci vyhlášených grantů a projektů financovaných z EU
  • Provádění dozoru nad realizací jednotlivých investičních akcí při obnově nemovitého majetku ve správě NPÚ

Požadavky :

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru stavebnictví a příbuzných oborech
  • Praxe v oboru stavebnictví
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Smysl pro diskrétnost a profesní loajalitu
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Znalost práce na PC (Word, Excel aj.)

Výhodou:

  • Základní znalosti o přípravě návrhů rozpočtu památkových objektů ve vlastnictví státu a ve správě NPÚ, ve vícezdrojovém financování, přípravě a administraci dotačních titulů
  • zkušenosti při opravě kulturních nebo národních kulturních památek
  • Základní znalosti v oblasti zadávání veřejných zakázek
  • Znalost systému státní správy ČR a oboru památkové péče

Nabízíme:

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Platovou třídu 12 (platové zařazení dle nařízení vlády č.341/2017 Sb., v platném znění)
  • pět týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • možnost výrazně zvýhodněného telefonního tarifu (i pro rodinné příslušníky)
  • příspěvek zaměstnavatele na produkty spoření na stáří

Termín nástupu:             dohodou

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete:

  • motivační dopis a strukturovaný profesní životopis s kontaktními údaji

nejpozději do 17. 5. 2024 na e-mail  rejhova.alena@npu.cz nebo na adresu:

Národní památkový ústav, územní památková správa na Sychrově, zámek Sychrov 3, 463 44 Sychrov.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční dne 27. 5. 2024

Kontakt:

Alena Rejhová  - personalistka, tel.: 482 360 007, e-mail: rejhova.alena@npu.cz

Ing. arch. Bc. Luboš Kořínek – vedoucí oddělení, tel: 771 228 024, e-mail: korinek.lubos@npu.cz

Územní památková správa na Sychrově vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez udání důvodu.

 Informace k ochraně osobních údajů jsou uveřejněny na webových stránkách www.npu.cz v části  Ochrana osobních údajů.