Provozní na zámku Veltrusy

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, hledá kandidáta/tku na pozici: Provozní – státní zámek Veltrusy

Pracovní náplň:

  • organizace příjezdu a odjezdu hostů (předávání klíčů, zápis do ubytovací knihy aj.)
  • fyzický úklid pokojů včetně toalet a společných prostor (výměna ložního prádla, vyluxování, vytírání, desinfekce apod.)
  • organizace úklidu podle příjezdů hostů
  • koordinace průběžné údržby a odstraňování závad s oddělením údržby

Požadujeme:

  • výuční list, znalost cizího jazyka výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování
  • časová flexibilita – práce i o víkendech a svátcích
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenosti s prací na obdobné pozici vítána

Nabízíme:

  • práci v atraktivním prostředí kulturní památky
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., 5. platová třída, stupeň dle délky praxe
  • rozsah úvazku 0,50 / 20 hodin týdně
  • pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • pracovní poměr na dobu určitou do 31.10.2023
  • možnost spolupráce i na dohodu o provedení práce

Nástup: nejpozději od dubna 2023

Místo výkonu práce: státní zámek Veltrusy

Motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce zasílejte nejpozději do 25. března 2023 na e-mail: veltrusy@npu.cz

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto vypsané výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.