Zámek Valtice obsazuje pracovní pozici uklízeč/uklízečka

Státní zámek Valtice přijme novou kolegyni/nového kolegu na pozici uklízečka/uklízeč.

Pracovní náplň

  •     pravidelný úklid expozic i provozního zázemí objektu
  •     spolupráce při zajišťování návštěvnického provozu i kulturních akcí
  •     spolupráce na drobné údržbě

Předpoklady pro obsazovanou pozici jsou

  •     ochota pracovat o víkendech, státních svátcích
  •     čistotnost a pořádnost
  •     pečlivost, spolehlivost, pozitivní vztah v památkám a kulturnímu dědictví
  •     předchozí zkušenost v obdobné pozici výhodou

Vhodnému kandidátovi nabízíme

  •     zajímavou práci v krásném prostředí památky UNESCO
  •     stabilitu státní příspěvkové organizace
  •     volné vstupy na hrady a zámky ve správě Národního památkového ústavu
  •     další benefity (příspěvek na stravování, pět týdnů dovolené atd.)
  •     platové zařazení v třídě 4, st. 12 dle nařízení vlády č. 264/2022 Sb., v platném znění
  •     nástup od 1. července 2024
  •     nerovnoměrně rozložená pracovní doba

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete do 30. dubna 2024 žádost se strukturovaným životopisem elektronicky na email: berankova.lenka@npu.cz anebo písemně na adresu Státní zámek Valtice, Zámek 1, 691 42 Valtice a obálku označte „VŘ uklízečka“.